pondělí 7. listopadu 2016

Zkoušky a přezkoušení CT týmů

Konečně jsme se dočkali a mohli vyrazit s Inez na zkoušky canisterapie. Nás čekalo pouze přezkoušení zda se něco nezměnilo v chování pejska. Naše cesta započala už v pátek odpoledne kdy jsme spolu s našimi přáteli vyrazili směr Třemošná u Plzně. Po cestě jsme narazili na moc pěknou restauraci, to víte večeře je nutnost. V autě jsme jeli v sestavě - 3 dvounožci a 3 čtyřnožci Já s Inez, Irenka Z. s Pralinkou a Yvet F. s Ronníčkem.Na pokoji se k nám ještě přidali dva černí labroušci a jejich panička Irča P.
Byla to dámská jízda jak se patří, sranda, hodně jídla, pití a hlavně pohodička :-) Myslím si že pejsánci si to užili na 100% stejně jako my, spaní v posteli, nekonečné mazlení a hromada pamlsků.

No prostě víkend jak se patří. Nicméně museli jsme splnit především naší misi a to složení CT zkoušek a přezkoušení. Inez s Pralinkou byli přezkoušeny a obě to s přehledem zmákli. S Inez jsme si domu donesli certifikát se splněním na výbornou s plným počtem bodů a za to jsem fakt ráda. Ipřesto, že to už známe a prošli jsme si tím již po několikáté, malá trémička tam byla :-)
No a musím mezi námi šikovnými canisterapeuty přivítat také Ronnyho, Bonny a Barney, kteří zvládli své první zkoušky také úžasně. Jsou to prostě všechno profesionální mazlíčci :-)